П`ятниця, 22.11.2024, 11:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Половинкинський ліцей Старобільської міської ради

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » 2019 - 2020 н. р. » Березень-2020

Поради

Карантин – це важкий стрес для всіх. Невизначеність, страх за власне здоров’я, хвилювання за близьких, напружена обстановка нароботі, а ще й закриттяшкіл. Ви опинилися в незнайомій ситуації. Пропонуємо Вам кілька порад щодо організації навчання дитини під час карантину. 

Сімейна нарада Якщо ви хочете, щоб навчання під час карантину пройшло успішно,поговоріть з дітьми про нові правила. Донесіть до них думку, що, перебуваючи вдома, вони все одно повинні будуть отримувати домашні завдання, які необхідно виконувати.

Розробіть розклад Діти звикли дотримуватися певного розкладу в школі, тому розпишіть розпорядок дня на час перебування вдома. Це необхідно для того, щоб діти були постійно зайняті та навчалися, а Ви також мали змогу виконувати свої справи. Підключіть до створення розкладу дітей, і їм буде простіше його дотримуватися. Беріть за основу шкільний розпорядок дня, оскільки він для дитини найбільш звичний. Розбийте день на невеликі проміжки часу. Наприклад:

  • Ранкова зарядка
  • Сніданокhttps://mediaurok.com/images/art/5160_1535361749.jpg
  • Навчання
  • Руханка
  • Обід
  • Ігри, заняття творчістю
  • Вечеря
  • Час для гаджетів, спілкування з друзями через відеочати
  • Читання
  • Підготовка до сну

Зверніться до школи за підтримкою Зверніться до класного керівника чи вчителя-предметника школи вашої дитини, якщо необхідна допомога: це стосується шкільної програми, онлайн-платформ і доступних ресурсів.

Створіть дітям відповідне освітнє середовище Не забувайте про те, що кожна дитина має різні здібності до навчання і концентрації та відчуває себе комфортно в різних умовах. Допоможіть їм створити власний робочий простір.

Не бійтеся запропонувати «хабар»Обмінюйте зроблені уроки на час, проведений перед телевізором або за відеоіграми. Однак, пам’ятайте, що правила повинні бути прозорими, чіткими та зрозумілими для дитини. Для дітей молодшого та середнього віку рекомендуємо записати всі справи на день і викреслювати їх у міру виконання, щоб вони могли спостерігати за своїм прогресом.

Робіть перерви Протягом звичайного шкільного дня у ваших дітей є можливість перепочити – перерва. Не забувайте дозволяти їм робити такі ж перерви вдома.

Дайте дітям владу Необхідно надати можливість дітям самим вибирати порядок роботи і терміни її виконання, але визначайте всі завдання на поточний день. Дозвольте дітям самим виконувати завдання з цього списку в будь-якому зручному для них порядку, викреслюючиті, які вже готові.

Обговоріть зроблене Важливі короткі заключні бесіди, які варто проводити з дітьми в кінці кожного дня. Обговоріть питання, які у них виникли, відмітьте прогрес у навчанні.

Похваліть дітей та себе Ваш «шкільний день» не буде ідеальним, і це нормально, адже Ваші діти адаптуються до нових умов, а Ви разом з ними. Знайдіть можливість похвалити дітей та себе у цій ситуації.

Відпочивати та веселитись Не звинувачуйте себе за невдачі. Станьте однією командою, прислухайтеся один до одного і не забувайте відпочивати і веселитися.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ ТА В ГАРНОМУ ГУМОРІ!

Категорія: Березень-2020 | Додав: shkola (26.03.2020)
Переглядів: 218 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук