Вівторок, 14.05.2024, 08:27

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Інформація про використання коштів 2021 року

Це була перша початкова школа – дві попівські хатини, укриті соломою з маленькими віконечками, по дві кімнати в кожній. Новий сучасний корпус було збудовано в 1968 році, будівля складається з двох поверхів.

Весь колектив намагається створити умови для роботи і навчання, відремонтувати та довести до норм та вимог сьогодення навчальні кабінети, оснастити школу новим сучасним обладнанням. Кожен рік виконуються косметичні ремонти. Наявні висновки державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опору ізоляції електромережі.

Початкова школа (1-4 класи) забезпечена новими партами, стільцями. Вчителі НУШ для освітнього процесу мають ноутбуки, принтери, ламінатори.

На уроках фізики, хімії вчителі мають змогу використовувати технічні засоби навчання, реактиви.

Кабінети природничого циклу в більшій мірі забезпечені технічними засобами навчання для проведення практичних та лабораторних робіт та інтерактивними панелями.

Майстерня, кабінет обслуговуючої праці також укомплектовані необхідними засобами: столярні станки, інструменти, швейні машинки та кухонне приладдя.

Учителі фізичного виховання мають можливості займатися як в спортивній залі, так і на спортивному майданчику, використовуючи в достатній кількості спортивний інвентар, тренажери.

В актовій залі є можливість використовувати сучасний музичний супровід.

Відомості про приміщення та матеріальну базу за 2020-2021 навчальний рік

ЗНЗ-1