Середа, 15.05.2024, 01:16

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 531
Сторінки: 1 2 3 ... 53 54 »

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся наша шкільна родина. На тематичних уроках розгадувалися  ребуси, кросворди, філворди, хмари слів, ми працювали  з фразеологізмами, практикувались у «дзеркальному» читанні фактів про рідну мову, складали есе на тему «Як слово допомогло мені в житті».

Потім грали в інтелектуальні розвивальні ігри «Веселка», гру - подорож «Стежками рідної мови», брали участь у вікторинах «Ми - українці», «Мова – душа народу». А в бібліотеці на нас чекала виставка «Моя велична українська мова».

На перервах слухали українські пісні, розгадували ребуси, добирали частини до прислів’їв, змагались у конкурсі скоромовок. День рідної мови пройшов весело та цікаво.

Лютий 2022 | Переглядів: 85 | Додав: shkola | Дата: 21.02.2022 | Коментарі (0)

Вітаємо з Днем Державного Герба України!

Лютий 2022 | Переглядів: 74 | Додав: shkola | Дата: 18.02.2022 | Коментарі (0)

У День  Героїв Небесної Сотні  схиляємо голови перед пам`яттю  загиблих у хвилині мовчання.

Волонтерська акція «Ангели пам’яті» за участю почесних гостей – військовослужбовців, уроки мужності та години спілкування «Герої не вмирають», «Слава героям України», «Вони тримають небеса», «Люди творять історію», участь у конкурсі відеопрезентацій, приуроченому Героям Небесної Сотні, відвідування шкільної музейної кімнати «Криниця пам’яті» та сільського музею,  виставка в бібліотеці «А сотню вже зустріли небеса» – усі ці заходи присвячуємо Воїнам Майдану.

Лютий 2022 | Переглядів: 83 | Додав: shkola | Дата: 18.02.2022 | Коментарі (0)

Спорт нас єднає. «Веселі старти» пройшли серед 5-6 класів, а старшокласники мали честь позмагатись з військовослужбовцями. Учасники  заходу показали свою  витривалість, спритність на «Смузі перешкод» і вправність у стрільбі з пневматичної зброї в рамках шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Лютий 2022 | Переглядів: 78 | Додав: shkola | Дата: 18.02.2022 | Коментарі (0)

«Чи вміють учні відрізняти маніпуляції  і фейки, які зараз поширюються в  інформаційному просторі, від дійсності? Чи  мають навички  елементарної інформаційної  гігієни?»  Ці та інші  питання постали  перед вчителями Половинкинського ліцею  напередодні Всеукраїнського уроку з медіаграмотності , який було проведено в 1- 11-х класах 18 лютого  2022 року.

Цікавий, змістовний, корисний матеріал  до уроку  вчителі  знайшли на сайті Академії української преси та на онлайн - платформі національного проєкту з медіаграмотності  «Фільтр».

Розмаїття матеріалу, цікаві ігри (для прикладу – «365о за шкалою медіаграмотності») прийшлися до душі школярам.

Початок зроблено, попереду – нове, цікаве, незвідане в царині медіапростору. Успіхів усім нам!

Лютий 2022 | Переглядів: 79 | Додав: shkola | Дата: 18.02.2022 | Коментарі (0)

Різноманіттям заходів відзначив ліцей День єднання, який святкується вперше: зустріч з військовослужбовцями десантно-штурмової бригади «День єднання. В єдності наша сила!», акція «Дерево єдності», флешмоб «Вінок єднання», година спілкування «16 лютого – День єднання України», тематичний урок «Долоньки єднання», телеміст із Заставнівським опорним ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області «Україна в нас єдина, бережи її, дитино!», музейний урок «Історія та сьогодення рідного краю», інтерактивні патріотичні перерви, перегляд освітянського телемосту «Об’єднані Україною».

Лютий 2022 | Переглядів: 90 | Додав: shkola | Дата: 16.02.2022 | Коментарі (0)

Стала вже традиційною акція добра «Подяка», яка проводиться щорічно 15 лютого.  Ми вітаємо воїнів-афганців за місцем проживання, щиро дякуємо за чесно виконаний інтернаціональний обов’язок, мужність, витримку та бажаємо  миру, міцного здоров’я й злагоди на довгі літа!

Лютий 2022 | Переглядів: 86 | Додав: shkola | Дата: 16.02.2022 | Коментарі (0)

«Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»

З нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану та  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у ліцеї були проведені тематичні виховні години й оформлено виставку «Не витравити з серця біль Афгану».

Лютий 2022 | Переглядів: 71 | Додав: shkola | Дата: 15.02.2022 | Коментарі (0)

«Валентинка для героя», – під такою назвою відбулася волонтерська акція саме у День закоханих. Із щирою любов’ю та творчим натхненням дітки виготовили для військовослужбовців стилізовані сердечка, прикрашені жовто-блакитними квітами та візерунками, вітальні листівки з побажаннями, солодкі сюрпризи. Нехай ці валентинки зігріють серця захисників і створять святковий настрій.

Лютий 2022 | Переглядів: 73 | Додав: shkola | Дата: 14.02.2022 | Коментарі (0)

Ми ладнали годівнички
Для горобчика й синички,
Для малого снігурця